2Мп IP PT поворотна відеокамера з мікрофоном та динаміком Hikvision DS-2CV2Q21G1-IDW(W)/EU (4мм)
Код:
008550
4 відгука
2 245 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (4)
Внутрішня PT-камера Hikvision DS-2CV2Q21G1-IDW(W)/EU (4 мм) – це надійне рішення для забезпечення безпеки вашої власності!
- Висока роздільна здатність: Камера оснащена 2 МП CMOS-матрицею (1/3"), що забезпечує роздільну здатність 1920 × 1080 пікселів, дозволяючи отримувати чітке та детальне зображення.
- Нічне бачення: Камера оснащена інфрачервоним підсвічуванням, що забезпечує чітке зображення на відстані до 10 метрів навіть у повній темряві.
- Двосторонній аудіозв'язок: Вбудований мікрофон і динамік забезпечують двосторонній аудіозв'язок, що дозволяє не тільки бачити, але й чути, що відбувається на об'єкті.
- Зручність використання: Підтримка Wi-Fi та мобільний моніторинг через Hik-Connect дозволяють легко налаштовувати та керувати камерою з будь-якого місця.
- Рухомий роботизований корпус: Камера має рухомий роботизований корпус, що дозволяє змінювати кут огляду та забезпечує максимальне покриття приміщення.
- Підтримка карт пам'яті: Вбудований слот для карт microSD дозволяє зберігати відео на карті пам'яті об'ємом до 512 ГБ.
- Цифровий WDR: Технологія цифрового широкого динамічного діапазону (DWDR) забезпечує чітке зображення навіть в умовах сильного заднього підсвічування.
- Стиск H.265: Підтримка кодеків H.265/H.264 допомагає оптимізувати використання простору для зберігання відео.
| Кут огляду | 75° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.05 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 10 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 80 × 122 мм |
| Вага | 216 г |
| Робоча температура | -10°C~+40°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |





































