3Мп IP Wi-Fi вулична відеокамера з мікрофоном та динаміком Imou Bullet 3 (IPC-S3EP-3M0WE) (2.8мм)
Код:
10337
0 відгуків
2 835 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 3 МП, CMOS-матриця;
- Фокус 2.8 мм (кут огляду 104°);
- Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304×1296) – 25 к/с;
- Кодеки H.265/H.264;
- Ч/б до 30 м + кольорове нічне відео;
- Аналітика та тривоги: аудіовізуальна сигналізація, розпізнавання типів об’єктів;
- MicroSD (до 512 ГБ);
- 12 VDC 1A;
- Робоча температура: -30°C ~ +50°C;
- IP67
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 3 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 2304х1296 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | - / 8х |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 147.7 × 74.2 × 75.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 290г |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |
































