2Мп IP Wi-Fi PTZ поворотна WizSense відеокамера з мікрофоном Dahua DH-SD29204DB-GNY-W (2.8-12мм)
Код:
09404
0 відгуків
10 215 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Матриця 1/2.8" CMOS
- Об'єктив 2.8-12мм, кути огляду 101°-31.36°
- Оптичне збільшення 4×. Цифрове збільшення 16×
- Колір: 0,005 люкс при F1,6, Ч/Б: 0,0005 люкс при F1,6, 0 люкс при F1,6 (ІЧ-підсвічування включено)
- Частота кадрів 2МП 25 к/с
- Стиск H.265+/H.265/H.264+/H.264/smart H.265+/smart H.264+
- Аналітика: прохід, вторгнення, виявлення перетину огорожі, виявлення об'єкта, що тиняється, кинутий/зниклий об'єкт, швидкий рух, виявлення парковки, скупчення людей, класифікація тривог, виявлення осіб, SMD
- Слот для MicroSD 512 Гб
- Мережеві інтерфейси: Wi-Fi IEEE802.11b; IEEE802.11g; IEEE802.11n; RJ-45 (10/100 Base-T)
- Дальність підсвічування 50 м
| Кут огляду | 101°-31° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, залишені предмети |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 4× / 16× |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 50 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 117.4 × Φ132.1 мм |
| Вага | 713 г |
| Технології | WizSense, Smart Dual Light, Starlight |
| Робоча температура | -30°C ...+ 40°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |







































