4Мп Smart Hybrid ColorVu відеокамера з мікрофоном та гібридним підсвічуванням Hikvision DS-2CD2147G2H-LISU (2.8mm) (eF)
Завдяки роздільній здатності 4 МП камера знімає високоякісне відео з винятковою чіткістю та деталізацією, забезпечуючи точну ідентифікацію та аналіз подій.
Ця камера оснащена технологією Hikvision Smart Hybrid Light забезпечує ефективне освітлення на відстані до 30 метрів. Воно покращує видимість в умовах низького освітлення, забезпечуючи надійне цілодобове спостереження.
Камера фокусується на класифікації людей та транспортних засобів на основі алгоритмів глибокого навчання. Пропонує такі функції, як захоплення особи, перетин лінії, виявлення вторгнень, вхід у регіон та вихід з регіону. Ці інтелектуальні функції забезпечують точне виявлення конкретних подій та рухів, підвищуючи загальну безпеку та полегшуючи попереджувальне реагування.
Камера має ступінь захисту IP67 і захищена від води та пилу. Міцна конструкція забезпечує надійну роботу навіть у суворих умовах довкілля, що робить її придатною для встановлення на відкритому повітрі.
- Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS-матриця
- Фокус 2.8мм (кут огляду 104°)
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с
- Кодеки H.265; H.264; H.264+; H.265+; MJPEG
- ІК+видиме світло (до 30м)
- Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, захоплення особи, виявлення зміни сцени, виявлення руху (підтримується спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та автомобіль)), сигналізація саботажу, виключення li>
- Micro SD (максимум 512ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
| Кут огляду | 104° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR, 3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 61 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8,5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 121.5 × 97.6 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 525 г |
| Технології | AcuSence, Smart Dual Light, ColorVu |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































