4Mп IP WizSense відеокамера з мікрофоном Dahua DH-IPC-HFW3841E-S-S2 (2.8мм)
DH-IPC-HFW3841E — інтелектуальний пристрій для сканування та спостереження. Повнорозмірна камера Dahua оснащена алгоритмами захисту периметра.
Моніторинг проводиться у сучасному форматі 4K. Завдяки функціоналу AI, відеокамера може не зберігати багатогодинні сцени, на яких нічого не відбувається, а включати запис під час реакції на тригери, включаючи рух або вихід за лінію, що охороняється. Пристрій також розрізняє цільові типи та застосовує передові методи стиснення та обробки зображень. DH-IPC-HFW3841E охоплює десятки метрів.
Окрім зображення, записується та транслюється звук у високій якості. Для повноцінної роботи глибокого навчання вбудована об'ємна оперативна пам'ять. А матеріали вирушають на зовнішню, до 256 Гб.
- Роздільна здатність 8МП, 1/2.8" CMOS -матриця
- Фокус 2.8мм (кут огляду 107°)
- Максимальна роздільна здатність відео 3840 × 2160 25 к\с
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264
- ІЧ (до 30м)
- Функції зображення: поворот зображення, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD 4.0; AI SSA; Quick Pick; Smart Search; виявлення руху, маскування конфіденційності, зміна сцени, виявлення звуку, немає SD-карти, SD-карта заповнена, SD-карта помилка, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ та виявлення недостатньої напруги
- Micro SD (максимум 256ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
| Кут огляду | 107° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.008 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 87 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3.8 - 7.2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 192.7 × 70.5 × 66.4 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 590 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |



































