2Мп 4x IP WizSense PTZ відеокамера з мікрофоном Dahua SD29204DB-GNY (2.8-12мм)
Код:
010828
0 відгуків
10 530 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Матриця1/2.8" CMOS;
- Об'єктив 2.8-12мм (16х) 101°-31.36°;
- Запис 2МП 25 к/с;
- Стиск H.265+/H.265/H.264+/H.264/smart H.265+/smart H.264+;
- Аналітика: прохід, вторгнення, виявлення перетину огорожі, виявлення об'єкта, що тиняється, кинутий/зниклий об'єкт, швидкий рух, виявлення парковки, скупчення людей, класифікація тривог, виявлення осіб, SMD;
- Слот MicroSD 512 Гб;
- Живлення 12 VDC, PoE (802.3af)
| Кут огляду | 101°-31° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху, перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич, залишені предмети |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 50 |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 117.4 × Φ132.1 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 713 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -30°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |



































