5Мп Turbo HD Ultra-Low Light варіофокальна відеокамера Hikvision DS-2CE19H8T-AIT3ZF (2.7-13.5 мм)
Код:
10559
0 відгуків
5 850 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5 МП High-performance CMOS
- Переключення відеовиходу TVI/AHD/CVI/CVBS
- Об'єктив 2.8-13.5 мм
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, 3D DNR, Smart ІЧ
- WDR 130dB
- Exir ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP67
| Кут огляду | 91°-28° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5Мп progressive scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.003 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,7-13,5 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Функції | BLC, HLC, WDR, 3D DNR |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 85х92х255 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 930 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Гарантія | 12 міс |
































