3К ColorVu Turbo HD відеокамера з ІЧ + LED підсвічуванням Hikvision DS-2CE72KF3T-L (2.8 мм)
Код:
09055
0 відгуків
3 105 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Відеокамера Hikvision DS-2CE72KF3T-L (2.8) 3K ColorVu White – пропонує високоякісну роздільну здатність 3K при 20 кадрах на секунду. Камера має широкий кут огляду 110°, що робить її ідеальною для спостереження за великими просторами.
Камера оснащена інфрачервоним підсвічуванням та видимим світлом на відстані до 40 метрів кожна, забезпечуючи відмінну видимість навіть в умовах низького освітлення. Підтримує формати CVI/CVBS/AHD/TVI, забезпечуючи сумісність із різними відеосистемами.
Живлення проводиться від 12V DC. Стандарт захисту IP67 гарантує стійкість до вологи та пилу, що робить цю камеру придатною для встановлення в різних кліматичних умовах.
Особливості Hikvision DS-2CE72KF3T-L:
- Висока якість зображення з роздільною здатністю 3K, 2960×1665;
- Відмінна робота в умовах низького освітлення;
- Кольорове зображення 24/7 з апертурою F1.0;
- Чітке зображення в умовах заднього сильного освітлення завдяки технології WDR з коефіцієнтом передачі 130 дБ;
- Технологія 3D DNR забезпечує чисті та чіткі зображення;
- Розумне гібридне світло, оптимізуйте свою безпеку за допомогою гнучких опцій освітлення.
| Кут огляду | 110° |
| Роздільна здатність камери | 6 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 3K CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2960x1665 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Частота кадрів | 20 к/с |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 8Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ø 109.98 × 98.27 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 325г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































