8 Мп Turbo HD мультиформатна відеокамера HikVision DS-2CE76U0T-ITMF (2.8 мм)
Код:
09058
0 відгуків
2 250 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера
- Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 102.9°)
- Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS
- Матриця: CMOS, 3840х2160
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП: 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с
- Чутливість: 0.01 Лк/F1.2(день), 0 Лк c Ік
- Режим день/ніч (ICR)Smart ІЧ
- Інтерфейси: аналоговий вихід, що перемикається
- ІК підсвічування - 30 метрів
- DC 12В/2.9Вт, Φ 82.6 x 90 x 79.37 мм, 300г
| Кут огляду | 103° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 8.29 Мп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Частота кадрів | TVI: 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП : 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12к/с |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Φ 82.6 x 90 x 79.37 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 300г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Гарантія | 24 міс |
































