4-канальний Turbo HD відеореєстратор Hikvision iDS-7204HTHI-M1/S(C)
Код:
006552
0 відгуків
9 720 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4+4 (4 BNC-порти/8 віртуальних IP каналів)
- H.265+/H.265/H.264+/H.264
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS
- TVI: 8 MP 15 к/с, 3К 12.5 к/с, 4 MP, 3 MP, 1080p 25 к/с
- Декодування: 8 MP 15к/с; 5 MP 20к/с; 4 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с
- Вхідний потік: 96 Мбіт/с
- Аналітика: захист периметра 4 каналу
- 1 HDD до 10ТБ максимум
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 96 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 × 242 × 45 мм |
| Вага | 1,8 кг |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































