8-канальний Turbo HD ACUSENSE відеореєстратор Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E)
Код:
14085
0 відгуків
6 525 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8+4 (8 BNC-портів/12 віртуальних IP канали);
- H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS;
- TVI: 3K 20 к/с, 4MP, 1080p/720p 25 к/с;
- Декодування: 3К Lite 12к/с, 4MP, 1080p 15к/с, 720p/WD1/4CIF/VGA 20к/с;
- Вхідний потік: 96 Мбіт/с;
- Аналітика: захист периметра каналу 4, виявлення руху 2.0 (всі аналогові канали), виявлення облич;
- 1 HDD до 10ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 8+4 |
| Вхідний потік | 96 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 3K Lite 12 к/с; 4 MP lite/1080p 15 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 10ТБ |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 200 × 200 × 45 мм |
| Вага | 1 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 24 міс |
































