8-канальний TurboHD 1080p 1U AcuSense відеореєстратор HikVision iDS-7208HQHI-M1/XT
Код:
09011
0 відгуків
6 750 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
8-канальний TurboHD відеореєстратор Hikvision iDS-7208HQHI-M1/XT підтримує 2-канальне розпізнавання облич або 4-канальну периметральну охорону з використанням алгоритмів глибокого навчання. Технологія HDTVI Two-Way Audio дозволяє двосторонній аудіозв'язок, а ефективний стиск H.265 pro+ забезпечує економію місця для зберігання даних.
Відеореєстратор здатний кодувати відео до роздільної здатності 3K/5M Lite при 12 кадрах в секунду і підтримує 5 типів вхідних сигналів (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP). До пристрою можна підключити до 12 мережних камер. Всі канали підтримують технологію детекції руху, що забезпечує надійне та точне відеоспостереження.
- 8+4 (8 BNC-портів/12 віртуальних IP каналів);
- H.265+/H.265/H.264+/H.264;
- HDTVI/AHD/CVI/CVB/IP;
- TVI: 3K, 5MP 20 к/с 4 MP,1080p, 720p 25 к/с;
- Декодування: 4 MP lite,1080p 15к/с; 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с;
- Аналітика: виявлення руху 2.0 для аналогових каналів, захист периметра (4 канали), розпізнавання облич;
- 1 HDD до 10ТБ максимум
| Встановлення | в приміщенні |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 8+4 (8 BNC-портів/12 віртуальних IP каналів) |
| Вхідний потік | 96 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 4 MP lite, 1080p 15 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 18 Вт без HDD |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 × 242 × 45 мм |
| Вага | 1.78 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































