Електрозащіпка YLI YS-131NO (power open)
Код:
03301
0 відгуків
880 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Сила утримання замка, кг | 500 |
| Замок | защіпка |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 200mA |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | клямка: 90 х 28 х 20, планка: 160 х 25 х 3 |
| Вага | 200 г |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Призначення (Тип дверей) | пластикові, дерев'яні, на вузькі двері |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Стан замка без живлення | закритий |
| Планка/декоративна накладка | коротка |
| Гарантія | 12 міс |
































