Електромеханічна защіпка з короткою планкою YLI YS-134NOS (power open)
Код:
09343
0 відгуків
968 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Врізна електромеханічна защіпка з короткою планкою. Сила утримання – до 300 кг. З живленням відкрито. Функція "відчинені двері"
| Сила утримання замка, кг | 300 |
| Замок | защіпка |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 650mA |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 110х25х31,5мм |
| Вага | 0.28 кг |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Призначення (Тип дверей) | пластикові, дерев'яні |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Стан замка без живлення | закритий |
| Планка/декоративна накладка | коротка |
| Гарантія | 12 міс |
































