2Мп вуличне HD-CVI відеоспостереження на 4 камери із записом, звуком та подвійним нічним підсвічуванням Dahua DH-HFWA-2MP-4OUT
Комплект HD-CVI відеоспостереження Dahua на 4 камери 2Мп — відмінний недорогий варіант для приватного будинку, дачі, території підприємства та складу, де є необхідність швидко та недорого встановити відеоспостереження. У даному комплекті вже є 4 камери відеоспостереження для вуличної установки, реєстратор та аксесуари. Dahua DH-HFWA-2MP-4OUT — це готове рішення "в одній коробці". Для можливості запису відеоархіву рекомендуємо додатково придбати жорсткий диск.
Завдяки безкоштовній програмі для ПК та мобільному додатку Ви можете моніторити в реальному часі або в записі свій об'єкт. Функція PUSH повідомлень у мобільному додатку надсилає на телефон тривожні сигнали з детекторів руху відеокамер.
Ключові особливості мобільного застосунка DMSS:
- Легко додати та налаштувати обладнання
- Перегляд відео в режимі реального часу
- Перегляд відео з архіву
- Тривожні оповіщення
Комплектація Dahua DH-HFWA-2MP-4OUT:
- 2Мп HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8 мм) — 4 шт
- 4-канальний HD-CVI відеореєстратор Dahua DH-XVR5104C-I3/T — 1 шт
- Роз'єми (BNC, DC Screw, DC Screw (мама) — комплект на 4 камери
- Патч-корд 1м UTP CAT5e — 1 шт
- Блок живлення імпульсний 12В 3,8А (мережевий шнур з вилкою в розетку) — 1 шт
- Кабель коаксіальний з живленням* — 40 метрів
- Кронштейн для камери — 4 шт
- Попереджувальна наклейка "Ведеться відеоспостереження" — 1 шт
* Кабель може бути доданий додатково у потрібній кількості.
Особливості відеокамер
Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A — це камери з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення. Цей механізм призначений для автоматичного увімкнення білого світла, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє мету в зоні дії правил, які Ви встановлюєте. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть за умов недостатнього освітлення. Як тільки ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ невидиме підсвічування.
У камерах також реалізовано передову технологію 3DNR компанії Dahua, яка призначена для зниження рівня шумів на зображенні, практично не впливаючи на його чіткість. Це особливо корисно в умовах поганого освітлення, коли шум може стати серйозною проблемою.
- Матриця 2 MP CMOS
- Фокусна відстань 2.8 мм, кут огляду 102° по горизонталі, 60° по вертикалі, 129° по діагоналі
- Нічне підсвічування ІЧ + LED, дальність до 20 метрів (можна налаштовувати та вибирати тип підсвічування)
- Вбудований мікрофон (запис звуку через коаксіальний кабель)
- Виявлення об'єкта 41 м
- Спостереження за об'єктом 16 м
- Живлення 12 В DC
- Потужність споживання 2,6 Вт
- Клас захисту IP67, корпус виконаний з металу, що дозволяє витримувати різні умови навколишнього середовища
- Встановлення на вулиці, в неопалюваних приміщеннях. Робоча температура -40 ° C - +55 °
Особливості відеореєстратора
Функціональний реєстратор є не менш важливою частиною системи відеоспостереження, ніж камери. DH-XVR5104C-I3 володіє функціоналом виявлення та аналітики, здійснюючи контроль за областю моніторингу. Модель відноситься до технологічної серії WizSense.
Підтримує підключення до 6 відеокамер, включаючи дві IP-камери. Розпізнає автомобілі та людські обличчя. Для оцінки останніх є бібліотека з 10 000 зображень для порівняння. Може не тільки ідентифікувати, а й показувати інформацію про особу, включаючи сертифікацію співробітника, ім'я, вік, адресу та стать.
Завдяки аналітичним функціям, DH-XVR5104C-I3 виявляє підозрілі моменти та повідомляє про непередбачені ситуації.
- Швидкість запису 1080p –15 кадрів за секунду
- Відео стиснення H.264, H.264+, H.265, H.265+
- Підтримує записування звуку з камер HD-CVI
- Мережа: 1xRJ45 (100 M)
- Вихід на монітор: 1xVGA, 1xHDMI
- Відео детекція: детектор руху 396 зон (22х18), втрата сигналу, закриття об'єктива
- Запис за датчиком руху, вручну, за розкладом, за тривогою
- Віддалений доступ та керування для 128 користувачів
- Резервне копіювання на USB-флешку та через мережу
- Робота через веб-браузер та програму для iOS, Android, Windows Phone
- Живлення від мережі AC 220 В (блок живлення в комплекті)
Рекомендації щодо підбору жорсткого диска:
Комплект можна опціонально доповнити жорстким диском для запису та перегляду відеоархіву. Він не входить до базового комплекту відеоспостереження та підбирається залежно від бажаної тривалості зберігання відеозаписів. Запис можна вести постійно (безперервно) або за детекцією руху (при записі за детекцією кількість днів/годин буде більшою). Приклад розрахунку тривалості зберігання відеоархіву для чотирьох камер з роздільною здатністю 2Мп (відео компресія H.265):
- 1Тб жорсткий диск — до 11 діб безперервного запису
- 2Тб жорсткий диск — до 22 діб безперервного запису
- 3Тб жорсткий диск — до 33 діб безперервного запису
| Кут огляду | 102° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Можливості підключення IP камер | 4+2 канала до 6 МП |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с) |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 41 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 6 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | камера 167 × 70 × 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Технології | WizSense, Smart Dual Light |
| Робоча температура | -40°С - +55°С |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |



















































